Elektros darbai

Vaizdo stebėjimo sistemų montavimo darbai

Įrengtos vaizdo stebėjimo sistemos – viena populiariausių šių dienų apsaugos priemonių. Kameros apsaugo jūsų turtą, padeda objektyviai išsiaiksinti įvykio aplinkybęs, taipogi kameros prideda saugumo jausmo.

Skaitmeninės, IP kameros

Šios kameros labiausiai paplitusios šiais laikais dėl Jų technologinio pranašumo. Jos turi labai daug funkcijų, tokių kaip vaizdas transliuojamas per internetą, WIFI, gali būti įrašoma į atminties kortelę, valdoma per atstumą ir kt. be spec. tiesiogiai prijungtos papildomos įrangos. Skaitmeninių, IP kamerų raiška matuojama Mp – megapixeliais, panašiai kaip Jūsų telefone, tačiau yra ir kitų svarbių parametrų, tokių kaip matricos dydis ir kt. Susisiekite su mumis telefonu ir mes jums padėsime!

Vaizdo stebėjimo kamerų pasirinkimas

Kameros būna skirtingų tipų – internetinės, skaitmeninės, analogininės ir kt. Kiekvienos iš šitų kamerų turi savo privalumų ir trukūmų. Mes galime Jums padėti įrengti visokių tipų kameras, taipogi galime jas administruoti, prižiūrėti.

Analoginės kameros

Šios kameros naudoja sena technologiją, bet vis dar dažnai sutinkamą. Analoginių kamerų naudojimui reikalingas papildmos DVR. Vaizdas perduodamas kabeliu.

apsaugos kamera

Elektromobilių įkrovimo stotelės

Susisiekite ir mes Jums paskaičiuosime komercinį pasiūlymą!

Mūsų klientų atsiliepimai

VISADA GALIME PATARTI